«RTU-ITERA Latvija» stipendijas

21. oktobris, 2011

Līdz 10. novembrim var iesniegt pieteikumus «RTU-ITERA Latvija» stipendijām.

Stipendiju konkursā var pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes bakalaura programmas arhitektūrā studenti sākot no 2. studiju gada, profesionālās programmas arhitektūrā studenti, kā arī maģistra programmas arhitektūrā studenti, kuru vidējā atzīme iepriekšējā studiju periodā nav bijusi zemāka par 8.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 stipendijas Rīgas Tehniskās universitātes studentiem (1 bakalaura un 1 profesionālās vai maģistra programmas studentam), katra 100 LVL vērtībā uz 10 mēnešiem laika posmam no 2011. gada septembra līdz 2012. gada jūnijam.

Pretendentiem jāiesniedz:

• Pieteikums (to var saņemt RTU APF dekanātā vai elektroniski, rakstot: ).
  • Studenta sekmju izraksts par iepriekšējo studiju periodu.
  • Informāciju par studenta sasniegumiem pētniecības darbā (patentiem, publikācijām, piedalīšanos konferencēs u. c.)
  • A4 formāta lapas (burtu lielums 12–14 fonts Times New Roman) garu konkursa pieteikuma darbu brīvā formā izvēloties darba saturisko daļu par kādu no šādām tēmām: Ilgstpējīgas pilsētvides ainaviskie aspekti; Pilsētainavas kvalitātes sezonālie faktori; Sabiedriskās aktivitātes pilsētainavas identitātes kontekstā; Sabiedrības līdzdalība vides veidošanā.

Dokumenti jāiesniedz žūrijas komisijai Rīgā, Āzenes ielā 16, 428. kabinetā līdz 2011. gada 10. novembrim, ievietojot dokumentus slēgtā, aizlīmētā aploksnē ar norādi ««ITERA Latvija» Stipendiju konkursam», kā arī nosūtot uz e-pastu: .

21. oktobris, 2011 plkst. 12:34