RTU fakultāšu studentu pašpārvaldes aicina pieteikties pirmkursnieku nometnēm

26. jūlijs, 2012

Ikviens topošais RTU students aicināts pieteikties savas fakultātes pirmkursnieku nometnei. RTU pirmkursnieku nometnes ir sena tradīcija. Šajās nometnēs topošie studenti var noskaidrot visus jautājumus par studentu dzīvi, kā arī, iepazīstoties ar saviem nākamajiem kursa biedriem jau pirms akadēmiskā gada sākuma, izbaudīt īstu RTU studenta garu.

Nometņu datumi:

Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studentu pašpārvalde kopā ar Transporta un mašīnzinību fakultātes studentu pašpārvaldi rīko nometni «Sper gaisā x5». Norises laiks: 17.–19. augusts. Vairāk informācijas: www.eefsp.lv un www.mehi.lv.

Būvniecības fakultātes pirmkursnieku nometne «Ieskrien studijās ‘12» notiks no 17.–19. augustam. Vairāk informācijas: www.bfsp.lv.

Inženierekonomikas un vadības fakultātes nometne pirmkursniekiem – «EKU zona» būs no 22.–23. augustam. Vairāk informācijas: www.ievfsp.lv.

Datorzinātņu un informācijas tehnoloģijas fakultātes pirmkursnieku nometne «Noraujies no ķēdes 2012» notiks no 24.–26. augustam. Informāciju var atrast mājaslapā www.ditfi.lv.

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studenti kopā ar Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentiem pirmkursniekus aicina pieteikties nometnei «Ārpus uztveršanas zonas», kas notiks no 24.–26. augustam. Sīkāku informāciju var atrast www.mkfsp.lv.

Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes studenti pirmkursnieku nometni rīkos no 31. augustā. Vairāk informācijas RTU APF SP sociālo tīklu kontos: twitter –  @APF_SP un Facebook – Rtu Apf SP.

Studentu pašpārvaldes aicina nenokavēt norādītos pieteikšanās termiņus. Visās nometnēs dalībnieku skaits ir ierobežots.

RTU Studentu parlaments

26. jūlijs, 2012 plkst. 13:40