RTU Doktorantūras skola doktorantus aicina uz semināru ciklu «Promocijas darba izstrādāšana»

1. oktobris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Doktorantūras skola sāk jaunu semināru ciklu «Promocijas darba izstrādāšana», kas sastāv no sešiem atsevišķiem semināriem un šā gada 7. oktobrī tiks atklāts ar semināru «Promocijas darba struktūra». Tas norisināsies Āzenes ielā 12, 105. auditorijā no plkst. 17.30 līdz 19.30.

Semināram pieteikties iespējams līdz 5. oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Semināru ciklā doktoranti varēs uzzināt ieteikumus, kā izstrādāt un veiksmīgi pabeigt promocijas darbu, kā to noformēt un kā darba gaitā lietderīgi izmantot Word un Excel programmatūru.

Pirmo semināru «Promocijas darba izstrādāšana» vadīs RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes asociētais profesors Jurģis Poriņš, kurš inženierzinātņu doktora grādu ir ieguvis 2008. Gadā un ir sekmīgi vadījis doktorantu promocijas darbus.

Semināra galvenie temati:

• promocijas darba struktūra, nepieciešamie elementi un to saturs;
  • promocijas darba prioritāšu noteikšana.

Minētajā semināru ciklā doktoranti tiek aicināti vēl uz šādām lekcijām:

21. oktobrī — «Promocijas darba veidošanai noderīgas datorprasmes – Word»;

23. oktobrī — «Promocijas darba veidošanai noderīgas datorprasmes – Excel» (I daļa);

28. oktobrī — «Promocijas darba laika plāns»;

30. oktobrī — «Promocijas darba veidošanai noderīgas datorprasmes – Excel» (II daļa);

4. novembrī — «Zinātniskā ētika».

Katram semināram tiks izsludināta atsevišķa pieteikšanās.

Papildu informāciju var iegūt, rakstot uz e-pastu vai zvanot 67089040 vai 67089870.

Minētajā semināru ciklā doktoranti tiek aicināti vēl uz šādām lekcijām.

RTU Doktorantūras skola

1. oktobris, 2014 plkst. 13:03