RTU Atvērto durvju dienu apmeklē simtiem skolēnu no visas Latvijas

14. aprīlis, 2012

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), sestdien, 14. aprīlī, no plkst. 10 līdz 14, un pēcpusdienā – atsevišķās fakultātēs, notika Atvērto durvju diena, kurā vidusskolēni iepazinās ne tikai ar RTU piedāvātajiem studiju virzieniem, bet arī ar universitātes absolventiem, kas pastāstīja par karjeras iespējām pēc studijām RTU.

Skatīt galeriju

add-2012_0004.jpgRTU Atvērto durvju dienā topošie studenti uzzināja par RTU studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un stipendijām, kā arī informāciju par apmaiņas studijām ārzemēs. Ar studentu sadzīvi RTU dienesta viesnīcās ikviens interesents varēja iepazīties, mielojoties ar īstu studentu ēdienu – ceptiem kartupeļiem, olām un gardām ābolu pankūkām.

Tika atklāts jaunais skolēnu portāls www.nacstudet.lv, kur turpmāk skolēni varēs iepazīties ar universitāšu studiju programmām, kā arī aizpildīt karjeras izvēles testus un sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem.

Par labu noskaņojumu un muzikālo noformējumu rūpējās RTU pūtēju orķestris «SPO», kas ar jautrām un skanīgām dziesmām sagaidīja ikvienu apmeklētāju. RTU Studentu klubs un Sporta klubs apmeklētājus iepazīstināja sporta un kultūras iespējām universitātē.

RTU Informācijas centrs

14. aprīlis, 2012 plkst. 16:05