RTU aicina vidusskolēnus piedalīties konkursā

11. oktobris, 2011

RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments (SSAD) izsludina gadskārtējo zinātniskās pētniecības darbu konkursu vidusskolēniem «Nāc un studē RTU!».

Konkurss notiks divās kārtās no 2011. gada 11. oktobra līdz 2012. gada 17. martam. Tā mērķis ir rosināt vidusskolēnu – topošo studentu – interesi par eksaktajām zinātnēm un RTU piedāvātajām inženierzinātņu studiju programmām. Konkursa dalībnieki aicināti likt lietā skolā gūtās teorētiskās zināšanas un, veicot pētījumus un praktiskus eksperimentus, pārliecināties, ka tieši eksaktās zinātnes paver visplašākās jaunrades iespējas.

Konkursa uzvarētāji – pirmo trīs vietu ieguvēji – iegūs naudas balvas un RTU Atzinības rakstus. Būs arī veicināšanas un pārsteiguma balvas. Konkursa žūrija atsevišķi vērtēs katra dalībnieka individuālo sniegumu un izvēlēsies vienu vai vairākus 12. klases skolēnus, kas uzrādījuši izcilus rezultātus konkursā, sevišķi 2. kārtas laikā izpildītajos testos, kuri ārpus konkursa varēs iestāties RTU pamatstudiju programmās.

Vidusskolēnu komandas dalībai konkursā «Nāc un studē RTU!» var pieteikties līdz 11. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Konkursa nolikums.

RTU SSAD