RTU aicina vidusskolēnus piedalīties online matemātikas olimpiādē

26. novembris, 2010

Ceturtdien, 2. decembrī, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) organizē matemātikas online olimpiādi Latvijas vidusskolēniem, kuras laikā ikviens vidusskolēns varēs salīdzināt savas zināšanas matemātikā ar RTU studentu zināšanām, jo paralēli olimpiādes uzdevumus risinās arī RTU studenti.

26.11.2010.

Olimpiādes 1. vietas ieguvējs balvā saņems portatīvo  datoru. Tiks pasniegti arī atzinības raksti un godalgotās medaļas.

Olimpiādes uzdevumi tiks publiskoti 2. decembrī plkst. 9.30 RTU Studentu parlamenta mājaslapā: www.rtusp.lv(→ studijas → olimpiādes). Uzdevumu veikšanai tiks atvēlētas trīs stundas, kā arī tiks paredzētas 10 papildu minūtes uzdevumu elektroniskai iesūtīšanai. Elektroniskā pasta adrese, uz kuru būs jāiesūta atbildes, tiks norādīta pie uzdevumiem.

«Šī matemātikas olimpiāde ir īpaša ar to, ka tajā var piedalīties ikviens vidusskolēns visā Latvijā – skolēniem no attālākiem reģioniem nav jābrauc uz Rīgu. Uzdevumu veikšanai un matemātikas zināšanu pārbaudei ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums,» stāsta RTU Studentu parlamenta Studiju nodaļas vadītāja Gunita Kuļikovska.

Iepriekšējā pieteikšanās skolēnu olimpiādei nav nepieciešama. Olimpiādes nolikums atrodams RTU Studentu parlamenta mājaslapā: www.rtusp.lv.

Olimpiādes rezultāti tiks paziņoti divu nedēļu laikā pēc olimpiādes noslēguma. Rezultatīvākie skolēni tiks apbalvoti RTU Studentu parlamentakopsapulcē.

Olimpiāde RTU notiks jau piekto gadu. Olimpiādi organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Inženiermatemātikas katedru. Atbalstītāji «Lattelecom», AS «Capital».

RTU Informācijas centrs

26. novembris, 2010 plkst. 13:47