RTU aicina uzņēmumus pieteikt dalību Karjeras dienās

20. janvāris, 2011

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 2011. gada 28. janvārim aicina uzņēmumus pieteikt dalību RTU Karjeras dienās, kas 16. martā notiks RTU centrālajā ēkā Rīgā, Kaļķu ielā 1 (e-pasta adrese pieteikumiem: karjera @ rtu.lv).

20.01.2011.

Uzņēmējiem RTU Karjeras dienas sniedz iespēju popularizēt savu uzņēmumu,ražojumus vai pakalpojumus, tehnoloģiskās vai pētniecības iespējas, kā arī tikties ar potenciālajiem darbiniekiem un praktikantiem, veikt to atlasi, tādejādi papildinot kvalificēto uzņēmuma darbinieku skaitu un palīdzot studentiem uzsākt profesionālo karjeru.

Savukārt studentiem RTU Karjeras dienas palīdz saprast, kāds ir konkrētās nozares darba tirgus Latvijā: kādas iespējas ir atrast darbu savā nozarē,  apgūt modernās tehnoloģijas, piedalīties zinātniskajā pētniecībā un ieviest inovācijas ikdienā.

«Šā brīža apstākļos, kad situācija darba tirgū sāk pakāpeniski stabilizēties un tautsaimniecībā pamazām atsākas izaugsme, ir svarīgi veicināt sadarbību un komunikāciju starp Rīgas Tehniskās universitātes studentiem, absolventiem un darba devējiem. RTU Karjeras dienas palīdzēsjauniešiem integrēties darba tirgū, iegūt kontaktus un veidot profesionālo karjeru tepat, Latvijā,» atzīst projekta vadītājs Oskars Priede.

RTU Karjeras dienu laikā uzņēmumi piedalās izstādē RTU Lielajā aulā, kā arī sniedz prezentācijas un tematiskās lekcijas atsevišķās telpās.

Šogad RTU Karjeras dienas notiks jau astoto gadu pēc kārtas.

Informācija par RTU fakultātēm, specialitātēm un studentiem atrodama RTU mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

20. janvāris, 2011 plkst. 9:11