RTU aicina piedalīties konkursā «Dzīvo siltāk»

12. oktobris, 2011

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar SEB banku, Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociāciju, Rīgas pilsētas domi, projektu «Mājas draugs» un Ekonomikas ministriju organizē pētniecisko darbu konkursu 12. klases skolēniem, aicinot veikt pētījumu par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektīvu apsaimniekošanu.

Konkurss notiek informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» gaitā, un tajā aicināti piedalīties vidusskolu 12. klases skolēni, koledžu un arodvidusskolu pēdējā kursa audzēkņi, kuri nākotnē vēlas studēt RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪ) bakalaura programmā «Nekustamā īpašuma pārvaldība».

Jaunieši savus darbus aicināti iesniegt līdz šā gada 29. decembra plkst. 15 papīra formātā RTU BUNĪ (Meža ielā 1/7, 210. telpā, Rīgā ar norādi «konkursam») un elektroniskā formātā uz e-pastu v.lv ar norādi «konkursam». Darbiem jābūt latviešu valodā, apjomā līdz 30 lapas pusēm A4 formātā.

Vairāk informācijas RTU IEVF BUNĪ mājaslapā.

Konkursa darbu izvērtēšana notiks divās kārtās – līdz 2012. gada 31. janvārim. Piecpadsmit dalībnieki, kuri saņems vislielāko punktu skaitu, tiks aicināti piedalīties otrajā kārtā, kura noritēs 2012. gada februārī.

RTU Informācijas centrs

12. oktobris, 2011 plkst. 12:13