RTU aicina interesentus pieteikties uz studiju priekšmetu «Mākslīgā intelekta pamati»

24. janvāris, 2011

2010./2011. studiju gada pavasara semestrī RTU Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāti (DITF) uzsāk iniciatīvu, kad ikvienam interesentam ir iespēja bez maksas apgūt studiju priekšmetu «Mākslīgā intelekta pamati» 3 KP apjomā. Studiju ilgums – viens semestris. Studiju priekšmets izvēlēts balstoties uz studentu anketēšanas rezultātiem.

Mākslīgais intelekts ir datorzinātnes apakšnozare, kas nodarbojas ar tādu datorsistēmu projektēšanu un izstrādi, kurām piemīt raksturojumi, kas ir saistīti ar intelektu cilvēku uzvedībā. Pēdējās desmitgadēs mākslīgā intelekta iespaids uz sabiedrību aug ļoti ātri. Kursa mērķis ir sniegt pamatzināšanas par mākslīgā intelekta pētījumu pamatobjektiem – pārmeklēšanu un zināšanu atspoguļošanu, un pamatprasmes sarežģītu problēmu risināšanā.

Pēc studiju priekšmeta apgūšanas un sekmīgas pārbaudījumu nokārtošanas tiks izsniegtas RTU Tālākizglītības apliecība un sertifikāts. RTU studenti pēc sekmīgas priekšmeta nokārtošanas var šo priekšmetu ieskaitīt kā C daļas (brīvās izvēles) studiju priekšmetu un tādā gadījumā novērtējums parādīsies arī diploma pielikumā.

Nodarbību laiks un auditorija atkarīga no pieteikušo cilvēku skaita.

Pieteikties uz studiju priekšmetu var RTU Tālākizglītības nodaļā Kaļķu ielā 1, 208. kabinetā pie Itas Gunnes vai pa e-pastu: , tālr. 67089439.

Pieteikšanās termiņš 2011. gada 31. janvāris.

RTU Tālākizglītības nodaļa

24. janvāris, 2011 plkst. 15:05