Preses apskats

7. decembris, 2009
.
.
.

5min, 03/12/2009 lpp.: 4 – Akcentē saikni ar dabu Par labāko darbu, kura ideju arī 2010. gadā plānots īstenot «Likteņdārzā», tika atzīts RTU APF 5. kursa studentu Laura Lauderes un Didža Jaunzema darbs «Ideju skice skatu terasei piemiņas parkā «Likteņdārzs»», darba konsultante – lektore Māra Ābele. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 02/12/2009 lpp.: 7 Dita Vinovska – Izvelēta Likteņdarza skatu terases skice
Noslēdzies septembrī izsludinātais konkurss par parka koncepcijaiatbilstošu idejas skici skatu terasei ar paviljonu Likteņdārza piemiņasparkā Koknesē. Par labāko darbu, kura ideju arī 2010. gadā plānotsīstenot «Likteņdārzā», tika atzīts RTU APF 5. kursa studentu LauraLauderes un Didža Jaunzema darbs «Ideju skice skatu terasei piemiņasparkā «Likteņdārzs»», darba konsultante – lektore Māra Ābele.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Latvijas Avīze, 02/12/2009 lpp.: 8 – Modinās izgudrotāja talantu
Ceturtdien, 17. decembrī, RTU MLĶF,  notiks otrā Latvijas izgudrotājudiena, kuras mērķis ir mudināt studentus un citus interesentuspievērsties «izgudrotājdarbībai» un sniegt atbalstu ideju unizgudrojumu realizācijai.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Diena (Karjeras Diena), 01/12/2009 lpp.: 1 – AKTĪVĀK IZMANTO E-RESURSUS
RTU studenti 2009./2010. akadēmiskā gada pirmajos divos mēnešos,salīdzinot ar šo pašu posmu pagājušajā gadā, dubultaktīvi izmantojušielektroniskās datubāzes un citus e-resursus – plašākas nozīmesstarptautisku mācību un zinātnisko literatūru un periodiku, recenzētoszinātniskos rakstus, konferenču materiālus.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Latvijas Vēstnesis, 01/12/2009 lpp.: 51 Rīgas balvas biedrības informācija – Par 2009.gada Rīgas balvām un to saņēmējiem
Piektdien, 27. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālmācībascentra direktors Atis Kapenieks saņēma Rīgas balvu – balvu Rīgas domeik gadu piešķir cilvēkiem, kas ar savu darbu ir apliecinājuši uzticībuRīgai un ar paveikto veicinājuši arī Rīgas atpazīstamību pasaulē.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

7. decembris, 2009 plkst. 14:22

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi