Preses apskats

16. novembris, 2009
.
.
.

Dienas Bizness, 06/11/2009 lpp.: 12, Signe Knipše – Būs studiju centrs Kompānija IBM Rīgas Tehniskajā universitātē veido lietišķo pētījumu un studiju centru. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Izglītība un Kultūra, 05/11/2009 lpp.: 5, Laura Millere – Informēs par studiju iespējām ASV
Piektdien, 20. novembrī, plkst. 13 Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķuielā 1, notiks ASV Izglītības informācijas un testēšanas centra(Education USA) rīkotā ASV Izglītības diena, kurā varēs iegūtinformāciju par studiju iespējām ASV.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Jaunais Vēstnesis (Jēkabpils), 03/11/2009 lpp.: 4, Una Vorma – Latvijā notiks Tehniskās jaunrades dienas
Lai atjaunotu tehniskās jaunrades tradīcijas un rosinātu jauniešuinteresi par inženierzinātnēm, visā Latvijā novembrī norisināsiesTehniskās jaunrades dienas, kuru laikā jaunieši varēs konstruēt, veidotun būvēt priekšmetus, lai ar tiem piedalītos dažādās tehniskodisciplīnu sacensībās – robotikā, lidmodeļu un katapultu būvē unķīmijā
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Diena (Karjeras Diena), 03/11/2009 lpp.: 3 – KONSTRUĒS, VEIDOS UN BŪVĒS
Lai atjaunotu tehniskās jaunrades tradīcijas un rosinātu jauniešuinteresi par inženierzinātnēm, visā Latvijā novembrī norisināsiesTehniskās jaunrades dienas, kuru laikā jaunieši varēs konstruēt, veidotun būvēt priekšmetus, lai ar tiem piedalītos dažādās tehniskodisciplīnu sacensībās – robotikā, lidmodeļu un katapultu būvē unķīmijā.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Diena (Karjeras Diena), 03/11/2009 lpp.: 3, Diāna Kārkliņa – Ne tikai kosmonautiem
Lai informētu par sadarbības iespējām izglītības jomā un iepazītos artām Latvijā piedāvātajām inženierzinātņu un dabas zinātņu studijuprogrammām, kuru pārstāvji varētu iesaistīties kosmosa tehnoloģijuizstrādē, ceturtdien, 5. novembrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU)notiks informatīvs seminārs, kuru vadīs Eiropas Kosmosa aģentūrasIzglītības nodaļas projektu vadītājs  Antonio Kastro.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 02/11/2009 lpp.: 1, 2, 3, Baiba Lulle – Izglītība budžeta un pārmaiņu riteņos
Ko nākamā gada budžets sola dažādiem izglītības sistēmas līmeņiem, cikkvalitatīva īsti ir mūsu augstākā izglītība (AI), kādas reformas tainepieciešamas un cik reāla ir to īstenošana.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

16. novembris, 2009 plkst. 16:20

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi