Preses apskats

8. jūnijs, 2009
.
.
.

Latvijas Avīze, 01/06/2009, Linda Rozenbaha, lpp.: 9, 10 – «Latvijas Avīzes» otrais Latvijas augstskolu reitings 2009 «Latvijas Avīze» sadarbībā ar Latvijas Universitātes Attīstības un plānošanas departamenta ekspertiem, kā arī tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centru «SKDS» sagatavojusi jau otro Latvijas augstskolu reitingu. Tā izveidošanas mērķis – «palīdzēt studētgribētājiem izdarīt pamatotu izvēli, sniegt pārskatu par aktuālo situāciju, turpināt diskusiju par augstākās izglītības kvalitāti». Savu viedokli par augstskolu ranžēšanu izteikuši sabiedrībā zināmi dažādu nozaru speciālisti (arī RTU rektors Ivars Knēts), kā arī studenti. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 01/06/2009, Līga Nestere, lpp.: 11 – Piešķirtas OPEN MIND stipendijas
Izvērtējot pētniecības darbus par sociāli nozīmīgām tēmām,stipendija OPEN MIND 82 pretendentu konkurencē šogad tika piešķirta 22darbu autoriem (tostarp arī 4 RTU studentiem).
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Latvijas Avīze, 03/06/2009, Viesturs Sprūde, lpp.: 1, 9 – Lielie kapi, kas miljonus vērti
Daudzu ievērojamu personu, tajā skaitā agrāko Rīgas mēru, piemiņasvietas Lielajos kapos ir nekoptas. Kamēr notiek stīvēšanās par kapuapsaimniekošanu un valsts grimst krīzē, pagaidu risinājums Lielo kapuglābšanai no lielāka posta būtu sabiedriskās iniciatīvas – piemēram,Rīgas Tehniskajā universitātē jau ilgāku laiku darbojas entuziastugrupa, kas sakārto bijušā Politehnikuma rektoru un ievērojamākomācībspēku kapavietas.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 06/06/2009, Arno Jundze, lpp.: 12 –Gada balvas bibliotēku, muzeju un amatiermākslas nozarēs laureāti
Šogad pirmo reizi tiks pasniegtas arī balvas nemateriālā kultūrasmantojuma jomā – balvu par nopelniem latviešu tautas dejas attīstībā unLatvijas dejotāju vienošanu projektā «Garākā deja»saņems RTU tautasdeju ansambļa «Vektors» mākslinieciskais vadītājs Uldis Šteins.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

8. jūnijs, 2009 plkst. 13:10

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi