Preses apskats

29. maijs, 2009
.
.
.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 27/05/2009, Zane Stankeviča, lpp.: 6 – Krīze aptur studiju maksu raito kāpumu Lielākā daļa augstskolu studiju maksu saglabās pērnā gada līmenī, bet dažas augstskolas meklē iespējas tās pat samazināt. RTU rektors I. Knēts gan uzsver, ka apķērīgiem un uzcītīgiem jauniešiem ir iespēja mācīties par valsts budžeta līdzekļiem. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Izglītība un Kultūra, 28/05/2009, Vita Pļaviņa, lpp.: 9, 10 – «Iespējamai misijai» otrais iesaukums
Pagājušajā gadā programmai «Iespējamā misija» pieteicās 76 jaunieši,šogad vēlmi tajā piedalīties izteica 191 kandidāts. Septembrī darbuskolā sāks 16 no viņiem, arī Kirils Gorovojs, kurš studējis RTU MLĶFun skolā mācīs ķīmiju.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 29/05/2009, Ilze Upīte, lpp.: 14 – RTU Daugavpils filiālē sagatavo kvalificētus speciālistus
RTU DU filiāles direktors Guntis Strautmanis uz nākotni, par spītisarežģītajai situācijai valstī, skatās ar optimismu. Uzņemšanas plānskatru gadu tiek izpildīts, palielinās arī budžeta vietu skaits, nākotnēfiliālē iecerēts izveidot pilnu studiju ciklu, lai vismaz dažuprogrammu studenti diplomu varētu iegūt turpat Daugavpilī un viņiemvairs nevajadzētu doties uz Rīgu.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Mājas Viesis, 29/05/2009, Ilze Lavrinoviča, lpp.: 14 – Ar zeltu no zinātnes «olimpiskajām spēlēm»
RTU Biotekstilmateriālu zinātniskās pētniecības laboratorijasvadītāja inženierzinātņu doktore Inga Ļašenko maija sākumā no Korejasatgriezās ar divām zelta medaļām. Zinātnieces prezentētie kompresijasbiotekstila izstrādājumi ar sudraba pavedienu un kompozītie dzintarapavedieni konkursā Seulā izraisīja ļoti lielu interesi un lielā mērā –to praktiskā pielietojuma dēļ.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

29. maijs, 2009 plkst. 22:46

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi