Preses apskats

25. maijs, 2009
.
.
.

Mans īpašums, 01/05/2009, Vitolds Šneps, lpp.: 22, 23 – Kā samazināt AUTO uzturēšanas izdevumus Dr. sc. ing., RTU Autotransporta institūta docents, tehnisko zinātņu doktors, autosporta meistars Vitolds Šneps sniedz derīgus padomus autoīpašniekiem autotransporta uzturēšanas izdevumu samazināšanai. Viņš iesaka apgūt auto uzbūvi un tā elementāro apkopi, ievērot satiksmes noteikumus, ekspluatēt auto pārdomāti, savlaicīgi veikt ražotāja norādītos auto apkopes darbus, ievērot ekonomiskas braukšanas manieri un pievienot motoreļļai pretnodiluma piedevas. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

5min, 19/05/2009, Anna Riekstiņa, lpp.: 1, 2 – Doktoranti ķeras pie otām
RTU Transporta un mašīnzinību fakultātē Ezermalas ielā 6 atklātajauna doktorantiem paredzēta darba telpa, ko jaunie zinātnieki pusgadalaikā izremontējuši pašu spēkiem. Jaunā telpa sniedz iespējudoktorantiem strādāt uz vietas universitātē. Turklāt, gatavojotdisertāciju katedrā, vieglāk pieejami mācībspēki.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

5min, 21/05/2009, Dita Okmane, lpp.: 3 – Laboratorijas vietā stāvlaukums
Kā pavēstīja SIA «Citra Kaļķu» (CK) pārstāvis Māris Martinsons, RTUvecā laboratorijas korpusa vietā tuvākā gada laikā tiks izveidota vainu vasaras kafejnīca vai stāvlaukums. CK īpašnieki un amatpersonas irvairāki ar nekustamo īpašumu jomu saistīti uzņēmēji.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 21/05/2009, Voldemārs Hermanis, lpp. 3: – Neievedam tikai ziepju burbuļus
Pašlaik aktuāls ir jautājums par Latvijas zinātnes attīstībasprioritārajiem virzieniem 2010.–2014. gadā. Sarunās ar vadošiemdabaszinātņu pētniekiem (RTU, LU, LZA) jaušamas raizes par garāmpalaistām iespējām enerģētikā, vides aizsardzībā, sadzīves vajadzībunodrošināšanā, ka arī par to, ka imports dominē arī tādās jomās, kurāsLatvija nav nabagāka ar izejvielām kā valstis, no kurām produkcijuiepērkam.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

25. maijs, 2009 plkst. 15:29

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi