Preses apskats

18. maijs, 2009
.
.
.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 11/05/2009, Līga Nestere, lpp.:12 – Iespējas augt un augt Anna un Natālija – divas RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes absolventes un inženierzinātņu maģistres – stāsta par savu darbu būvkompānijā LEC. Viņas uzskata, ka studiju un prakses laikā RTU ir ieguvušas daudz noderīgu zināšanu un prasmju un ir pārliecinātas, ka izvēle studēt inženierzinātnes ir bijusi pareizā. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Telegraf, 12/05/2009, Tatjana Mažan, lpp.: 3 – Jantarnaja ņitj proslavila Latviju
RTU vadošā pētniece inženierzinātņu doktore Inga Ļašenko no KorejasStarptautiskā sieviešu-inovatoru konkursa atgriezusies ar divām zeltamedaļām.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Biznes i Baltija, 12/05/2009, Aleksej Dunda, lpp.: 2 – Naš jantarj na ves zolota
RTU Biotekstilmateriālu zinātniskās pētniecības laboratorijas vadītāja, inženierzinātņu doktore Inga Ļašenko, nesen atgriezusies no zinātnieču-inovatoru konkursa Seulā, stāsta par viņas vadītajā laboratorijā tapušajiem kompresijas izstrādājumiem ar sudraba pavedienu un kompozītajiem dzintara pavedieniem, kas Korejā novērtēti ar zelta medaļu par inovāciju un zelta medaļu par zinātniskumu.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Diena, 15/05/2009, lpp.: 13 – Anitai Melderei jubilejas izstāde
Jūrmalas pilsētas muzejā no 20. maija līdz 7. jūnijam apskatāma RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Tēlotājas mākslas katedras vadītājas, mākslinieces Anitas Melderes darbu izstāde «Runā ar mani!».
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

18. maijs, 2009 plkst. 10:37

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi