Preses apskats

27. aprīlis, 2009
.
.
.

Kursas Laiks (Liepāja), 17/04/2009, Iluta Dreimane, lpp.: 4 – No detaļām līdz datoram

RTU Liepājas filiāles Studentu parlaments organizējis Liepājas unLiepājas rajona skolēniem konkursu «Informācijas tehnoloģijas», laipopularizētu studijas informācijas tehnoloģiju jomā un iepazīstinātuskolēnus ar koledžas studiju programmas «Datorsistēmas» jaunonovirzienu «Mehatronisko ierīču un robottehnikas datorvadība», kurāvarēs sākt studēt no 2009./2010. mācību gada.

Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit


Diena, 20/04/2009, Dagnija Blumberga, lpp.: 11 – Kāpēc enerģētikā 2 + 2 nav 4

RTU profesore Dagnija Blumberga veikusi kādas jaunas šķeldas katlumājassiltumenerģijas tarifa ekspertīzi un dalās pārdomās, ko radījušianalīzes rezultāti – tarifs ir nepamatoti augsts.

Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit


Latvijas Avīze, 20/04/2009, Alvis Kavalieris, lpp.: 8, 9 – Elektrostaciju radītājs

«Latvenergo» projektu vadītājs Antons Kotovs stāsta par elektrostacijuceltniecību. Viņš ir studējis RTU un ieguvis divus inženiera grādus –siltumenerģētikā un elektroenerģētikā. A. Kotovs atzīst, ka tikatbildīgu darbu nevar veikt bez atbilstošām zināšanām un irpārliecināts, ka valstij vajadzētu pievērst lielāku uzmanībuinženierzinātnēm un atvēlēt tām vairāk līdzekļu.

Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit

Auseklis (Limbaži), 21/04/2009, Andris Zeļenkovs, Andris Siksnis, lpp.: 8 – Balso par zaļu Latviju!

Aicinājums ikvienam Latvijas iedzīvotājam piedalīties balsojumā parsvarīgākajiem vides uzlabošanas kritērijiem projekta «Vienoti labākairītdienai» mājaslapā. 10 Latvijas vides kvalitātes uzlabošanaskritērijus izvirzījusi a/s «Latvenergo» sadarbībā ar atzītiem Latvijasvides ekspertiem, viņu vidū – arī RTU profesore Dagnija Blumberga.

Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit


Latvijas avīze, 25/04/2009, Ģirts Vikmanis, lpp.: 9 – Jūgendstilu varēs baudīt no iekšpuses

Rīgā, Alberta ielā 12 atvērts Jūgendstila muzejs, kura idejas autors irRTU profesors Jānis Krastiņš. Muzejs izveidots arhitekta KonstantīnaPēkšēna – daudzu jūgendstila ēku autora – dzīvoklī un apmeklētāji tajāvar aplūkot telpu dekorus un interjera priekšmetus, kā arīnofotografēties tālaika cepurēs.

Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

27. aprīlis, 2009 plkst. 13:13

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi