Preses apskats (18.–24.07.2011.)

1. augusts, 2011

Diena, 22/07/2011 lpp.: 14 Agita Grīnvalde-Iruka – Siguldā gāzes vietā izvēlas granulas un sauli Saules kolektorus kombinācijā ar granulu apkures katlu siltuma un siltā ūdens nodrošināšanai pirmo gadu izmēģināja arī kādas daudzdzīvokļu mājas iemītnieki Siguldā. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Apollo.lv, 22/07/2011 – Izrēķināta vidējā cena augstākajai izglītībai Latvijā
Preču un pakalpojumu salīdzināšanas portāls cenucentrs.lv ir veicis pētījumu augstākās izglītības jomā Latvijā.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Latvijas Vēstnesis, 21/07/2011 lpp.: 1 – Par Ministru prezidenta darba vizīti ASV
Sarunās piedalījās arī RTU rektors Leonīds Ribickis, kurš Teksasas Universitātes vadību iepazīstināja ar RTU darbību un vienojās ar Teksasas Universitāti veidot ciešāku sadarbību starp abām augstskolām, tajā skaitā, lai īstenotu mācībspēku un studentu apmaiņas programmu.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Čas, 21/07/2011 lpp.: 5 Zoja Istomina – Куда идти учиться?
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Izglītība un Kultūra, 21/07/2011 lpp.: 5 – RTU īstenos jaunus stipendiju veidus studentiem un zinātniekiem
Pagājušā nedēļā VID apstiprinājis nodibinājuma «RTU Attīstības fonds» trīs stipendiju nolikumus («Par sasniegumiem studijās», «Par sasniegumiem zinātnē un pētniecībā», «Praktisko iemaņu veicināšanai»), kas dod iespēju realizēt jaunus stipendiju veidus studentiem un zinātniekiem.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Vesti Segodņa, 21/07/2011 lpp.: 3 – Вузы: что лучше?
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 20/07/2011 lpp.: 10 Līga Nestere – Inženierzinātņu studijas tagad pieejamas arī Vidzemē
Topošās RTU Cēsu filiāles vadītājs Alvis Sokolovs stāsta, ka jaunatklāto RTU Informācijas un reflektantu uzņemšanas punktu Cēsīs apmeklē arvien vairāk un vairāk interesentu, apliecinot, ka augstvērtīgas inženierstudiju studiju iespējas vidzemniekus interesē.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

nra.lv, 20/07/2011 Līga Nestere – Inženierzinātņu studijas tagad pieejamas arī Vidzemē
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

nra.lv, 20/07/2011 – Beigusies vienotā pieteikumu pieņemšana studijām 10 augstskolās; mācīties grib 11 tūkstoši jauniešu

rus.delfi.lv, 20/07/2011 – Вузы: молодежь выбирает гуманитарные спеm

TVnet.lv, 20/07/2011 – Beidzas vienotā pieteikšanās augstskolās
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Ves.lv, 20/07/2011 – Вузы: что лучше?

Druva, 20/07/2011 lpp.: 4 Mairita Kaņepe – Cēsis – studentu pilsēta
Alvis Skolovs, RTU: «Redzēs, kā mums veiksies ar studentu grupu veidošanu. Varbūt mēs palīdzēsim Cēsīm straujāk kļūt par studentu pilsētu.»
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Delfi.lv, 19/07/2011 – Ļauj RTU īpašumus izmantot kā līdzfinansējumu ES fondu apguvē
Valdība otrdien ļāva RTU valdījumā esošos īpašumus Rīgā Āzenes ielā, Ķīpsalas ielā un Meža ielā izmantot daļēja nacionālā līdzfinansējuma nodrošināšanai Eiropas Savienības fondu naudas apguvei.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 18/07/2011 lpp.: 10 – Studijas Cēsīs

1. augusts, 2011 plkst. 12:45