Pirmkursniek! Tiekamies 3. septembrī!

24. augusts, 2012

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 150. mācību gadu sagaidīs īpašā noskaņā: 3. septembrī plkst. 9 RTU 1. kursa studenti aicināti Ķīpsalā uz nelielām studentu brokastīm, kurām plkst. 10 sekos tikšanās un iepazīšanās ar RTU vadību. RTU «Iezvanīšanās svētki» turpināsies visu dienu ar dažādām sportiskām un izklaidējošām aktivitātēm.

Paredzēts, ka ar studiju sākumu Ķīpsalas kolonādē studentus svinīgi sveiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un citas RTU amatpersonas.

Līdz plkst. 15 darbosies arī informācijas stendi, kur jaunie studenti varēs iepazīties ar RTU Studentu parlamenta darbu, uzzināt, ko dara enerģētikas, datorzinātnes un komunikācijas studentu asociācija EESTEC un Eiropas tehnoloģiju studentu padome BEST. Tāpat būs iespējams noskaidrot visu par RTU Sporta klubu, RTU Sporta katedru, ISIC kartēm, RTU Zinātnisko bibliotēku, RTU Studentu parlamenta deju klubu, kā arī iegādāties RTU studentu plānotājus un biļetes uz Studentu Paradīzi un RTU 150. jubilejas svinībām. Dienas garumā studenti varēs piedalīties ISIC.lv organizētā loterijā, kuras galvenā balva ir Samsung Galaxy Tab2 planšetdators.

Pēcpusdienā studentus aicinās piedalīties orientēšanās sacensībās, iepazīstot Ķīpsalu, un kolonādē noklausīties grupas «Marta» koncertu. Vakarā par īstu studentu dzīves noskaņu parūpēsies DJ Edgars.

Fakultātes savus jaunos studentus gaida ievadnodarbībā:

• plkst. 8.30 RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, Āzenes ielā 14,
  • plkst. 12 RTU Arhitektūras un pilsētplānošans fakultāte, Āzenes ielā 16/20, 428. kabinetā,
  • plkst. 12 RTU Būvniecības fakultāte, Āzenes ielā 16,
  • plkst. 14 RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, Meža ielā 1/1, 301. auditorijā,
  • plkst. 13 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte, Kronvalda bulvārī 1,
  • plkst. 11.30 RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, Āzenes ielā 12,
  • plkst. 12 RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte, Kalnciema ielā 6,
  • plkst. 13 RTU Transporta un mašīnbūves fakultāte, Ezermalas ielā 6k,
  • plkst. 10 RTU Lietišķās valodniecības insitūts, Meža ielā 1/1, 412. auditorijā;
  • Neklātienes un vakara studiju departamenta studentiem tikšanās 3. vai 8. septembrī, papildu informācija mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

24. augusts, 2012 plkst. 11:32