Notiks otrais Rotari kluba mentoringa programmas seminārs

21. janvāris, 2011

Sestdien, 22. janvārī, RTU notiks otrais Kongsbergas Rotari kluba un Rīgas Hanzas Rotari kluba organizētās mentoringa programmas seminārs, kura laikā pieredzējuši mentori – Latvijas un Norvēģijas Rotari kluba pārstāvji, palīdzēs inovatīvu biznesa ideju autoriem transformēt idejas peļņu nesošā biznesā. Programma tiek īstenota sadarbībā ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes MBA programmu «Inovācijas un uzņēmējdarbība».

21.01.2011.

Jau ziņots, ka Kongsbergas un Rīgas Hanzas Rotari klubi nākuši klajā ar iniciatīvu atbalstīt inovatīvu biznesa ideju transformēšanu biznesa plānos un ilgtspējīgos uzņēmumos, sniedzot bezmaksas mentoringa pakalpojumus Latvijas biznesa ideju autoriem.

Rotari klubu pārstāvji – pieredzējuši uzņēmēji – palīdz Latvijas inovatīvo biznesa ideju autoriem, sniedzot padomus un izveidojot kontaktus Latvijas un Norvēģijas tirgū. Plānots, ka mentoru grupa ar topošajiem uzņēmējiem darbosies līdz 2011. gada vasarai, informē Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko programmu nodaļasvadītājs Modris Ozoliņš.

Pirmais Kongsbergas Rotari kluba un Rīgas Hanzas Rotari kluba organizētās mentoringa programmas seminārs RTU norisinājās aizvadītā gada nogalē – 26. novembrī, semināra laikā notika 13 inovatīvu ideju prezentācija Rotari pārstāvjiem.

RTU Informācijas centrs

21. janvāris, 2011 plkst. 9:55