Notiks Latvijas Jauno zinātnieku apvienības jubilejas simpozijs

17. janvāris, 2011

Janvāra pēdējā sestdienā, 29. janvārī, Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19, plkst. 11 Latvijas Jauno zinātnieku apvienība atzīmēs savu piecu gadu jubileju ar tai veltīto simpoziju «Latvijas zinātne un izglītība 2016». Reģistrēšanās dalībai simpozijā – līdz 26. janvārim.

17.01.2011.

Jubilejas simpozijā notiks diskusija par izglītības un zinātnes nākotnes iespējām, kā arī ikvienam neformālā gaisotnē būs iespēja Pecha-Kucha stilā vairāk iepazīt sev interesējošo zinātnisko virzienu.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība uz jubilejas simpoziju aicina jaunos zinātniekus, kā arī studentus, kuri nākotnē plāno darboties zinātnē, informē Zinātņu prorektora projektu vadītāja Zane Skreija.

Reģistrēšanās notiek Latvijas Jauno zinātnieku apvienības mājaslapā: www.ljza.lv. Papildu informācija: Agnese: 26397629, .

Latvijas Jauno zinātnieki apvienības mērķi ir pārstāvēt doktorantus un jaunos zinātniekus zinātnes politikas plānošanas procesā, būt doktorantu padomdevējiem doktorantiem; veidot vidi, kur sastopas dažādu nozaru doktoranti un jaunie pētnieki; popularizēt zinātni un zinātnisko darbību.

RTU Informācijas centrs

17. janvāris, 2011 plkst. 19:11