Latvijā pirmo reizi notiks «Cisco Creathon»

10. marts, 2015

Ceturtdien un piektdien, 12. un 13. martā, Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē (RTU DITF), Rīgā, Meža ielā 1/4, notiks jauno ideju konkurss «Cisco Creathon». Aicināti piedalīties studenti, kuri vēlas radīt sociālās inovācijas, izmantojot «Internet of Everything» tehnoloģiju, kas palīdz risināt sociālās un vides problēmas.

Konkursā dalībnieki tiks sadalīti komandās līdz pieciem cilvēkiem un nepilnu divu dienu laikā būs jāsagatavo prezentācijas, kur tiks atspoguļotas jaunas idejas sociālo un vides problēmu risināšanai. Uzvarētāju komanda dosies ekskursijā uz «openBerlin IoE Innovation Center», Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

Pasākumu organizē RTU, uzņēmums «Cisco» un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija. Sīkāka informācija par konkursu un programma pieejama šeit.

RTU Komunikācijas nodaļa

10. marts, 2015 plkst. 16:28