Itālijas studenti aicina RTU īstenot Erasmus+ programmas mobilitāti Itālijā

9. novembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautiskās sadarbības centrā 4. novembrī notika pasākums, veltīts studiju iespējām Itālijā. Tajā Erasmus+ programmas studenti no Itālijas RTU pārstāvjus iepazīstināja ar savas valsts nosūtītājuniversitātēm, aicinot tur īstenot Erasmus+ programmas mobilitāti.

Itālijas studenti ne tikai informēja par studiju iespējām Romas Universitātē «La Sapienza» (University of Rome «La Sapienza»), Brešas Universitātē (University of Brescia) un Neapoles Universitātē «Parthenope» (Parthenope University of Naples), bet arī sniedza plašu ieskatu par šīm pilsētām un brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Itālijas studenti atbildēja uz RTU studentu jautājumiem, abas puses apmainījās ar kontaktiem, dibinot ciešākas attiecības, kas RTU studentiem var noderēt, īstenojot Erasmus+ programmas mobilitāti kādā no minētajām RTU partneraugstskolām Itālijā.

Romas Universitātes «La Sapienza» prezentācijas video

Brēšas Universitātes prezentācijas video