Aicina uz semināru «Aktuālā informācija par siltumnoturības prasībām logiem un durvīm»

30. septembris, 2014

Trešdien, 1. oktobrī, plkst. 18 Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē (RTU IEVF), Rīgā, Kalnciema ielā 6, 221. auditorijā, notiks seminārs «Aktuālā informācija par siltumnoturības prasībām logiem un durvīm». Tas tiek organizēts saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk», un tajā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji un citi interesenti.

Semināra darba kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Semināru organizē LR Ekonomikas ministrija un RTU IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra. Semināru cikls norisinās jau piekto gadu par dažādiem māju pārvaldīšanas, apsaimniekošanas un renovācijas jautājumiem. Tas notiek visu mācību gadu reizi mēnesī. Katrs seminārs ir veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem būvniecības nozarē un beidzot ar aktualitātēm daudzdzīvokļu mājokļu renovācijā.

Semināru varēs vērot arī tiešsaistē RTU mājaslapā.

Vairāk informācijas par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā, zvanot uz tālr. 67013240 vai rakstot uz e-pastu v.lv.

RTU Komunikācijas nodaļa

30. septembris, 2014 plkst. 16:40