Aicina studentus pieteikties izglītības un karjeras attīstības programmai «Iespējamā misija»

13. janvāris, 2011

Organizatori aicina studentus atbalstīt izglītības un karjeras attīstības programmu «Iespējamā misija», kuras mērķis ir sekmēt kvalitatīvas izglītības kā vērtības nostiprināšanos Latvijā, palīdzot talantīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem.

13.01.2011.

«Iespējamā misija» organizatori meklē talantīgus, zinošus un ar līdera dotībām apveltītus jauniešus, kuri līdz 2011. gada rudenim būs ieguvuši bakalaura grādu, kā arī maģistrantūras studentus un jaunos speciālistus.

Piedaloties programmā «Iespējamā misija», dalībnieki divus gadus strādā kā pilna laika skolotāji, pasniedzot mācību priekšmetu savā specialitātē dažādās Latvijas skolās. Tā ir iespēja jauniešiem iegūt nozīmīgas prasmes savai turpmākai karjerai, zināšanas un pieredzi apmaiņu ārzemēs, kredītpunktus par apgūtajiem mācību kursiem, stipendijupapildus skolotāja algai, kā arī iespēju tikties ar dažādu jomu līderiem un mācīties no viņiem.

Dalībnieku pieteikšanās notiek elektroniski programmas «Iespējamā misija» mājaslapā www.iespejamamisija.lv no šā gada 15. janvārim līdz 15. martam.

Lai īpaši uzrunātu RTU studentus un aicinātu atbalstīt programmu, «Iespējamā misija» programmas pārstāvji 13.01.2011. viesojās RTU Dekānu padomes sēdē.

Pēc pieprasījuma «Iespējamās misijas» pārstāvji fakultāšu dekāniem piedāvā apmeklēt RTU fakultātes. Mācībspēkiem ir iespēja rekomendēt «Iespējamās misijas» pārstāvim savus studentus, kam programma varētu būtpiemērota, kā arī veltīt dažas minūtes no savas lekcijas programmas prezentācijai, ko var veikt «Iespējamās misijas» pārstāvis.

Programmā «Iespējamā misija» šobrīd darbojas pieci RTU absolventi:

• Anna Gabriša (RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolvente, strādā par bioloģijas un ķīmijas skolotāju Teteles pamatskolā);
  • Mārtiņš Gulbis (RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolvents, strādā par fizikas skolotāju Pumpura vidusskolā);
  • Bruno Bahs (RTU materiālu tehnoloģijas un dizaina programmas absolvents, strādā par vizuālās mākslas skolotāju Olaines 1. vidusskolā);
  • Aleksandrs Oleiņikovs (RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes absolvents, strādā par fizikas un informātikas skolotāju);
  • Madara Doniņa (RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes absolvente, strādā par fizikas skolotāju.

RTU Informācijas centrs

13. janvāris, 2011 plkst. 14:32