Rīgas Tehniskajā universitātē notiek ziemas uzņemšana

8. janvāris, 2018

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) no 8. līdz 26. janvārim notiek ziemas uzņemšana 13 studiju programmās, kuras īsteno četras fakultātes. Reflektantiem, kuri absolvējuši RTU, tiek piemērotas studiju maksas atlaides.

Studiju programmas ziemas uzņemšanā

Uzņemšana notiek Arhitektūras fakultātē, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē, kā arī Inženierekonomikas un vadības fakultātē. Lielākā daļa studiju programmu tiek īstenota nepilna laika formā, sniedzot iespēju studijas apvienot ar darbu, veltot tām vakarus un brīvdienas.

«Pētījumi pārliecinoši apstiprina, ka katrs cilvēka iegūtais nākamais izglītības līmenis paaugstina viņa ienākumus. Ir svarīgi neapstāties pie sasniegtā un turpināt izglītoties,» uzskata RTU studiju prorektors profesors Uldis Sukovskis.

Lai RTU bakalaura studiju programmu absolventus papildus motivētu turpināt studijas, viņiem tiek piedāvātas studiju maksas atlaides – 10% 2017./2018. akadēmiskā studiju gada absolventiem un 5% atlaide iepriekšējos gados absolvējušajiem.

Saskaņā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas veikto aptauju, RTU jau sesto gadu pēc kārtas ir Latvijas darba devēju ieteiktākā augstskola. RTU reputācija darba devēju vidū ir augstu novērtēta arī starptautiskā mērogā – «QS World University Rankings» pēc šī kritērija RTU atzīta par 193. labāko universitāti pasaulē.

Pieteikšanās studijām notiek RTU Uzņemšanas komisijā, Kaļķu ielā 1, pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās no 8.30 līdz 17.00, otrdienās no 8.30 līdz 18.00 un piektdienās no 8.30 līdz 16.00. Vairāk par ziemas uzņemšanu var uzzināt RTU mājaslapā, zvanot pa tālruni +371 67089319, rakstot vai zvanot WhatsApp 28005535, kā arī rakstot e-pastu .

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. janvāris, 2018 plkst. 9:18