Ziemas uzņemšana Rīgas Tehniskajā universitātē

14. novembris, 2017
.
.

Studiju programmas ziemas uzņemšanā

No 2018. gada 8. līdz 26. janvārim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks uzņemšana 13 studiju programmās, kuras īsteno četras fakultātes. Reflektantiem, kuri absolvējuši RTU, tiks piemērotas studiju maksas atlaides. Uzņemšana notiks arī RTU Rīgas Biznesa skolas īstenotā studiju programmā, tai varēs pieteikties līdz 2017. gada 18. decembrim.

Uzņemšana notiks Arhitektūras fakultātē, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē, kā arī Inženierekonomikas un vadības fakultātē. Lielākā daļa studiju programmu tiek īstenota nepilna laika formā, sniedzot iespēju studijām veltīt vakarus un brīvdienas, apvienojot tās ar darbu.

«Pētījumi pārliecinoši apstiprina, ka katrs cilvēka iegūtais nākamais izglītības līmenis paaugstina viņa ienākumus. Ir svarīgi neapstāties pie sasniegtā un turpināt izglītoties,» uzskata RTU studiju prorektors profesors Uldis Sukovskis.

Lai RTU bakalaura studiju programmu absolventus papildus motivētu turpināt studijas, viņiem tiek piedāvātas studiju maksas atlaides – 10% 2017./2018. akadēmiskā studiju gada absolventiem, un 5% atlaide iepriekšējos gados absolvējušajiem. 

Saskaņā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas veikto aptauju, RTU jau sesto gadu pēc kārtas ir Latvijas darba devēju ieteiktākā augstskola. RTU reputācija darba devēju vidū ir augstu novērtēta arī starptautiskā mērogā – «QS World University Rankings» pēc šī kritērija RTU atzīta par 193. labāko universitāti pasaulē.

Pieteikšanās studijām notiks RTU Uzņemšanas komisijā, Kaļķu ielā 1, pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās no 8.30 līdz 17.00, otrdienās no 8.30 līdz 18.00 un piektdienās no 8.30 līdz 16.00. Vairāk par ziemas uzņemšanu var uzzināt RTU mājaslapā, zvanot pa tālruni +371 67089319, rakstot vai zvanot WhatsApp 28005535, kā arī rakstot e-pastu .
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

14. novembris, 2017 plkst. 9:18

Līdzīgi raksti

Ziņas