Turpinās uzņemšana pilna laika studijām par maksu

17. augusts, 2010

Līdz 25. augustam vēl var pieteikties pilna laika studijām par maksu visās RTU studiju programmās, izņemot arhitektūru.

17.08.2010.

Uzņemšana neklātienes pamatstudiju programmām šogad pagarināta līdz 10. septembrim.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) valsts budžeta finansētāsstudiju vietas bijušas īpaši pieprasītas topošo studentu vidū.Atšķirībā no citām Latvijas augstskolām, visas pamatstudiju vietas iraizpildītas jau pirmajā uzņemšanas kārtā. RTU arī šogad ir vislielākaisvalsts budžeta finansēto vietu skaits augstskolu vidū.

Ar katru gadu palielinās konkurss prioritārajās inženierzinātnēs, koraksturo RTU uzņemšanas moto «Pasaule pieprasa tehniskos prātus».Turpinās iepriekšējā gada tendence, ka pieaudzis gan interesentuskaits, gan topošo studentu zināšanu līmenis.

RTU Uzņemšanas komisija informē, ka lielākais pieteikumu skaits saņemtsakadēmiskajā bakalaura programmā «Telekomunikācijas», seko informācijastehnoloģiju, uzņēmējdarbības un vadīšanas, datorsistēmu, enerģētikas unelektronikas, ekonomikas, būvniecības, automātikas un datortehnikas,muitas un nodokļu administrēšanas programmas.

17. augusts, 2010 plkst. 11:23