Trešās uzņemšanas dienas statistika RTU

23. jūlijs, 2009

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) jauno studentu uzņemšanas trešās dienas statistika fakultāšu griezumā liecina par to, ka populārākās reflektantu vidū ir Inženierekonomikas un vadības fakultāte, Transporta un mašīnzinību fakultāte un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultāte.

23.07.2009.

Kopumā studijām RTU līdz 22. jūlija plkst. 17 tika saņemts 5791 pieteikums.

Inženierekonomikas un vadības fakultātē studijām saņemti 1542pieteikumi, Transporta un mašīnzinību fakultātē – 877 pieteikumi,Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātē – 838 pieteikumi,Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē – 553 pieteikumi,Būvniecības fakultātē – 550 pieteikumi, Enerģētikas un elektrotehnikasfakultātē – 469 pieteikumi, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijasfakultātē – 398 pieteikumi, Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē– 134 pieteikumi.

Starp RTU filiālēm līdere ir Daugavpils filiāle – 231 pieteikums.Liepājas filiālē – 132 pieteikumi, savukārt Venspils filiālē – 41pieteikums.

Kā ziņots, RTU kopš 20. jūlija notiek jauno studentu uzņemšana pamatstudiju programmās, kas turpināsies līdz 28. jūlijam.

RTU uzņemšanas statistiku iespējams aplūkot sadaļā «Uzņemšana».

RTU Informācijas centrs

23. jūlijs, 2009 plkst. 11:06