Sveiks labākos Studentu zinātniskās un tehniskās konferences dalībniekus

14. maijs, 2012

Ceturtdien, 17. maijā, plkst. 15 RTU Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1, norisināsies 53. RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences plenārsēde, kuras laikā zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna sveiks labāko referātu autorus.

Par godu RTU 150. jubilejas gadam šogad tiks apbalvoti 150 labāko referātu autori.

RTU studentu zinātniskā un tehniskā konference universitātē ik gadu norisinās aprīlī un maijā. Konferencē uzstājas studenti ar akadēmiskā gada laikā sagatavotiem zinātniskiem referātiem un gūtās atziņas apspriež plašākā lokā. Šogad 49 konferences sekcijās kopumā nolasīts ap 1000 referātu.

53. Studentu zinātniskās un tehniskās konferences plenārsēdes programma 53. Studentu zinātniskās un tehniskās konferences plenārsēdes darba kārtība 64.67 Kb

Konferences plenārsēdi organizē RTU Studentu parlaments.

RTU Informācijas centrs

14. maijs, 2012 plkst. 11:18