Studentus aicina piedalīties Ericsson Application Awards

8. decembris, 2009

Uzņēmums «Ericsson» organizē konkursu tehnisko universitāšu studentiem – topošajiem programmatūras izstrādātājiem, kurā ir iespēja gūt pieredzi telekomunikāciju jomā un līdz pat 20 tūkstošiem eiro lielu naudas balvu. Reģistrēšanās konkursam beidzas 2010. gada 31. janvārī.

08.12.2009.

Konkursa uzdevums ir izveidot un uzprogrammēt jauna produkta pieteikumu mobilajiem telefoniem, kurā ietverta vismaz viena ar tēmu «Everyday life: Sustainable, Social and Fun» saistīta kategorija un kurš ir bāzēts uz vismaz vienas no uzņēmuma «Ericsson Labs» piedāvātajām platformām: Java ME, Android and Browser u. c.

«Ericsson Labs» piedāvātie produkti nodrošina vienkāršotu programmatūras izstrādes veidu mobilajiem telefoniem satura straumēšanai, push - funkcionalitātes un mobilo karšu izmantošanai. Tāpēc konkursā aicināts piedalīties ikviens students ar inovatīvām idejām un pamata programmatūras izstrādes iemaņām.

Vairāk informācijas konkursa mājaslapā.

Vairāk informācijas par «Ericsson Labs».

Raksta pielikumi

8. decembris, 2009 plkst. 16:40