Studentu apvienības vadītāja atkāpusies no amata

24. septembris, 2009

Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidente Anna Cīrule ir atkāpusies no amata. Līdz ar to studiju gada sākumā, kad jāpieņem studentu nākotnei būtiski lēmumi, LSA paliek bez vadītāja.

24.09.2009.

«Par labu šādai izvēlei nosliecos galvenokārt tāpēc, ka jūtu – mana palikšana amatā netieši kaitē LSA tēlam un reputācijai,» demisijas iesniegumā LSA kongresam pauž A. Cīrule. Savā vēstulē viņa lūdz LSA valdi un tās locekļus turpmāk publiskā telpā būt saudzīgākiem komentāros pret nākamā līdera darbu. A. Cīrule vērtē, ka augstskolu studentu pašpārvaldes šobrīd nekalpo mērķim rūpēties par studentu interesēm.

«Lēmumi, ko pieņem LSA valde, neatspoguļo studentu intereses. Studentiem nav svarīgi, kā mēs pārdalām ietekmes zonas un kašķējamies par to, kurš ir labāks, gudrāks vai pūkaināks. LSA galvenā problēma ir struktūra, ja turpmāk tās biedrs būtu students, nevis augstskolas pašpārvalde, tad LSA būtu daudz tuvāka studentiem un viņu interesēm,» intervijā «Latvijas Avīzei» pauž bijusī LSA prezidente.

24. septembris, 2009 plkst. 9:33