Studentu apvienība diskutē par augstākās izglītības nākotni Latvijā

14. maijs, 2009

Otrdien, 19. maijā Rīgas Tehniskās universitātes galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1, Mazajā zālē, notika paneļdiskusija, lai rastu atbildes uz jautājumu: «Vai Latvijai ir vajadzīga augstākā izglītība un studenti?».

19.05.2009.  Skatīt galeriju

lsa_paneldiskusija.jpg

Paneļdiskusiju rīkoja Latvijas Studentu apvienība (LSA). Diskusijāpiedalījās darba devēji, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji,studentu un skolēnu pārstāvji, pārstāvji no valsts un privātajāmaugstskolām, kā arī no nevalstiskā sektora.

LSA pārstāvji uzsver, ka pēdējā laikā studentus un mācībspēkusarvien biežāk nomoka jautājums, vai un kam Latvijā ir vajadzīgaaugstākā izglītība un studenti, ziņo aģentūra LETA.

Tika diskutēts par to, vaistudents ir Latvijas nākotnes un attīstības veidotājs vai arī augstākāizglītība ir kļuvusi par uzņēmējdarbības formu, kur ieguvējs ir tikaiaugstskolas īpašnieks. Tāpat studenti grib zināt, kas notiks araugstāko izglītību nākotnē, kādas ir izglītības tendences, novērojumi,prognozes tuvākā un tālākā nākotnē.

RTU Informācijas centrs

14. maijs, 2009 plkst. 17:47