Studenti ziedo 400 litrus asiņu un jau ceturtdien svinēs «Mīlestības svētkus»

9. februāris, 2010

Saistībā ar sociālo projektu «Mīlestības svētki 2010» par asins donoriem kļuvuši 742 jaunieši, kuri 11. un 12. februārī svinēs visu mīlētāju dienu Club Essential, Godvil un Līvu Akvaparkā.

09.02.2010.

Ar SEB bankas atbalstu «Mīlestības svētku» organizēšanā apvienojusiesRīgas Tehniskā universitāte, Biznesa augstskola «Turība», RīgasStradiņa universitāte un Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesaadministrācijas augstskolas studenti, kuri svētkus rīko ar sociālumērķi – ziedot asinis, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem. Asins donorudienas notika visās minētajās augstskolās, SEB finanšu centrā un i/c «Olimpia», kur par asins donoriem kļuva 747 jaunieši, kopā ziedojot vairāk nekā 370 litrus asins.

Ceturtdien, 11. februārī, visi mīlētāji tiek aicināti apmeklēt pasākumus Club Essential un Godvil. Par mīlestības pilnu un patīkamu atmosfēru Club Essential rūpēsies grupa «Double Faced Eals», kas sniegs jaunā albuma dziesmu pirmatskaņojumu, kā arī zelta fonda dziesmu koncertprogrammu, grupa «Gain Fast», kas priecēs klausītājus ar savām labākajām dziesmām, dziedātāja Jenny May, Latvijas labākie DJ: DJ Crash, DJ Deros, DJ Franzo Kolms un European Hit Radio DJ Mārtiņš Kreilis.

Klubā Godvil, uz kuru no Club Essential varēs pārvietoties ar bezmaksas partybus, uzstāsies grupas «Otra Puse» un «TāTāTā», kas sniegs akustisko koncertu. Par straujākiem deju ritmiem gādās DJ Kress ar perkusionistu Rafelu un DJ Peter aka PARTYPAPA. Svētku apmeklētājus pārsteigs un emociju virpulī ieraus īpaši svētkiem veidoti šovi.

Savukārt piektdien, 12. februārī, visi asins donori aicināti uzpasākumu Līvu Akvaparkā, kur tiem par labsirdību un dāsnumu tikssniegtas pozitīvas emocijas, baudot ūdens priekus un atrakcijas, dejas DJ Roberta Lejasmeijera vadībā.

Biļetes uz pasākumu klubos var iegādāties www.bezrindas.lv. Iepriekšpārdošanā cena Ls 4, pērkot uz vietas – Ls 5. Viena biļete derīga pasākumiem gan Club Essential, gan Godvil. Pērkot biļeti uz vietas pasākumā un uzrādot SEB Studenta Bankas karti ar Euro<26 logo, studenti ieejas biļetei varēs saņemt 20% atlaidi.

Svētkus atbalsta: SHARK ENERGY DRINK, Nacionālais e-dienests Inbox.lv, European Hit Radio, Draugiem.lv, Tallink, 1188, Reval Hotels, Corporate, Double Coffee, E3 projekts, i/c Olimpia, Studentlife.lv, Līvu Akvaparks, Nightlife.lv, Atlants.lv, Riga PARTYBUS, Boomboxera.lv.

Projekts «Mīlestības svētki» ir studentu Valentīna dienas pasākums arsociālu mērķi – ziedot asinis nelaimē nonākušajiem. Mīlestības svētkusstudenti organizē jau piekto gadu. Šogad Mīlestības svētku donoruakcijas Rīgā norisinājās, sākot no 21. janvāra.

Vairāk informācijas: www.milestibassvetki.lv, twitter.com/MilestibaSvetki vai 1188.

9. februāris, 2010 plkst. 17:37