Stipendija studijām Viskonsinas Universitātes Oklērā

30. decembris, 2009

Līdz 7. janvārim iespējams pieteikties ikgadējām stipendijām, ko latviešu mecenāte dr. Aina Galēja piešķir studijām kādā no Viskonsinas Universitātes Oklērā (UWEC) studiju programmām ASV 2010./2011. studiju gadā.

30.12.2009.

Stipendijas 25 000 ASV dolāru (12 250 latu) apmērā paredzētas studijām bakalaura programmā vai papildu gada studijām ASV, un tās sedz mācību maksu, apdrošināšanu un dzīvošanu kopmītnēs, izdevumus ēšanai un mācību līdzekļiem.

Stipendijas pretendentiem jābūt vismaz 2. kursa studentiem ar teicamām sekmēm un labu angļu valodas prasmi. Pieteikums stipendijai jānosūta Latviešu akadēmisko mācībspēku un zinātnieku apvienības viceprezidentam Edgaram Karikam () vai Paulim Lazdam (u). Pretendentiem arī jāuzraksta 2—4 lappuses gara eseja Kā manas studijas UWEC palīdzēs Latvijai un jāsagādā sekmju izraksts un divas rekomendācijas vēstules. Sekmīgākie pretendenti janvāra vidū tiks aicināti uz pārrunām klātienē angļu valodā.

30. decembris, 2009 plkst. 12:30