Starptautiskajās Studentu dienās Jelgavā «pasauli iegriezīs» «Instrumenti»

7. novembris, 2011

15. un 16. novembrī Jelgavā Latvijas studenti ar dažādiem kultūras, sporta un izglītības pasākumiem jau 19. gadu «iegriezīs pasauli» festivālā «Studentu dienas 2011». Savukārt studentu tik ļoti gaidītajā noslēguma koncertā uz «SEB Studentu skatuves» kāps šobrīd atzītākie pašmāju mūziķi – grupa «Instrumenti».

Arī šogad «Studentu dienu» festivāla kulminācija tiks sasniegta noslēguma koncertā, 16. novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā. Uz galvenās «SEB Studentu skatuves» kāps pasākuma īpašie viesi – grupa «Instrumenti», kā arī grupas «Blitze», «Imagine...The Beatles», elektrohipa izpildītājs Gacho un studentu grupu konkursa «Iznāc gaismā» finālisti «Blacksmith».

Uz skatuves uzstāsies un «pasauli iegriezt» palīdzēs Radio 101 pārstāvisDJ Toms Grēviņš, DJ meitenes Dubsisters, DJ Johansons, DJ Kress un DJ Andis.

Ieeja uz noslēguma koncertu tiks atvērta plkst. 21. Biļetes cena – Ls 3.50, un tā nopērkama pasākuma vietā, Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24a.

«Studentu dienas» ir tradicionāls Latvijas studējošo pasākums, kas, atzīmējot Starptautisko studentu dienu novembra otrajā pusē, apvieno kultūras, sporta, izglītības un izklaides programmu divu dienu garumā. Pasākums notiek, pateicoties Latvijas Lauksaimniecības universitātei, SEB bankai un Jelgavas pilsētas domei.

Vairāk par Studentu dienām Jelgavā.

RTU Informācijas centrs

7. novembris, 2011 plkst. 11:05