Starptautiskais enerģētikas doktorantu simpozijs

22. maijs, 2012

No 24. līdz 26. maijam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» norisināsies pirmais starptautiskais enerģētikas doktorantu simpozijs. Simpozijs tiek organizēts, atzīmējot Mihaila Doļivo-Dobrovoļska 150 gadu gadadienu, kā arī RTU 150 jubilejas gadu.

Starptautiskajā enerģētiķu simpozijā aicināts piedalīties ikviens Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes doktorants, lai prezentētu studiju gada laikā veiktos pētījumus, atklātu savu pētījumu nozari un dalītos pārdomās ar kolēģiem un viesiem no Tallinas Tehnoloģiju universitātes par nākamajiem darbiem pētījumā.

Simpozija laikā ar referātu «Predictive control – the Powerful Methodto Control Power Conventers and Drives in the Future» uzstāsies Minhenes Tehniskās universitātes profesors Ralfs Kennels (Ralph Kennel).Pieredzē un nākotnes vīzijās dalīsies arī AS «Latvenergo» valdes priekšsēdētājs Māris Kuņickis.

Kā atzīst RTU rektors Leonīds Ribickis: «Šāda tipa simpoziju organizēšana universitātē ir tradicionāla un to laikā ikvienam tā dalībniekam ir iespēja prezentēt savus zinātniskos rezultātus, uzzināt kolēģu sasniegumus un iegūt jaunus starptautiskus sadarbības partnerus un kontaktus. Uzskatu, ka šī ir lieliska iespēja doktorantiem tikties arvadošajiem savas jomas zinātniekiem Latvijā un pasaulē. RTU sporta un atpūtas bāze Klapkalnciemā «Ronīši» ir ideāla vieta jauno zinātnieku simpoziju organizēšanai.»

Lai piedalītos simpozijā, katram dalībniekam bija iepriekš jāsagatavoun jāiesniedz informācija stenda referātam par savu promocijas darbu, tā aktualitāti un sasniegtajiem rezultātiem, kā arī jāuzraksta neliels raksts par gada laikā paveikto.

Vairāk informācijas par simpozija norisi un programmu aplūkojama simpozija mājaslapā.

RTU Doktorantūras skola

22. maijs, 2012 plkst. 10:15