Šonedēļ notiek Ķīmiķu dienas

25. aprīlis, 2012

No 7. līdz 11. maijam RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte organizē RTU Ķīmiķu dienas, kas sāksies ar dekāna V. Kokara uzrunu, turpināsies ar interesantiem eksperimentiem, erudīcijas konkursu, sportiskām aktivitātēm un noslēgsies ar ķīmisku balli.

Ķīmiķu dienās paredzēts arī Hēlija dziesmu konkurss, diskusijas ar fakultātes absolventiem, monētu apzeltīšana, eksperimentāli paraugdemonstrējumi, raķešu meistarošana u. c. pasākumi. Lai tiktu noskaidrots zinošākais students, erudīcijas konkursā aicina pieteikties visu fakultāšu studentus, rakstot uz m. 11. maijā RTU MLĶF gaiteņi būs atvērti ikvienam vidusskolēnam, pirms tam aizpildot anketu. Ķīmiķu dienu laikā būs apskatāmi un izmēģināmi fakultātes dizaineru darbi, kas šogad ir izdevušies īpaši interesanti.

Ķīmiķu dienu programma.

25. aprīlis, 2012 plkst. 15:51