Šodien noslēgsies RTU studentu uzņemšana

27. jūlijs, 2009

Līdz 27. jūlija plkst. 17 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) iesniegts 8481 pieteikums studijām. Pieteikumus studijām RTU pieņems vēl 28. jūlijā.

27.07.2009.

Studentu uzņemšanas statistika fakultāšu griezumā šobrīd liecina parto, ka populārākās reflektantu vidū ir Inženierekonomikas un vadībasfakultāte, Transporta un mašīnzinību fakultāte un Datorzinātnes uninformācijas tehnoloģijas fakultāte.

Inženierekonomikas un vadības fakultātē studijām saņemti 2183pieteikumi, Transporta un mašīnzinību fakultātē – 1325 pieteikumi,Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātē – 1238 pieteikumi,Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē – 844 pieteikumi,Būvniecības fakultātē – 794 pieteikumi, Enerģētikas un elektrotehnikasfakultātē – 706 pieteikumi, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijasfakultātē – 584 pieteikumi, Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē– 184 pieteikumi.

Starp RTU filiālēm līdere ir Daugavpils filiāle – 322 pieteikumi.Liepājas filiālē iesniegti 201 pieteikumi studijām, Ventspils filiālē –56.

RTU studentu uzņemšanas statistika studiju programmu griezumāliecina par to, ka populārākā studiju programma RTU ir «Uzņēmējdarbībaun vadīšana», kurā saņemti 538 pieteikumi studijām. Otra populārākā RTUpamatstudiju programma ir «Telekomunikācijas» (509 pieteikumi), trešā –«Informācijas tehnoloģija» (472 pieteikumi), ceturtā – «Enerģētika unelektrotehnika» (403 pieteikumi), piektā –«Datorsistēmas» (394pieteikumi), sestā – «Būvniecība» (350 pieteikumi).

Kā ziņots, RTU kopš 20. jūlija notiek jauno studentu uzņemšanapamatstudiju programmās. Līdz RTU jauno studentu uzņemšanas noslēgumamatlikusi viena diena. Studijām var pieteikties gan Rīgā, gan RTUfiliālēs – Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī. RTU uzņemšanas statistikuiespējams aplūkot RTU mājaslapas sadaļā «Uzņemšana».

RTU Informācijas centrs

27. jūlijs, 2009 plkst. 18:06