Sākas pieteikšanās bezmaksas BIM tehnoloģiju kursiem

14. aprīlis
.
.
Foto: shutterstock.com

15. aprīlī sākas pieteikšanās būves informācijas modelēšanas (BIM) tehnoloģiju bezmaksas apmācībām, ko organizē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības digitalizācijas centrs sadarbībā ar SIA «CMB Inženieru kompetences centrs». Šogad plānots apmācīt 800 būvniecības speciālistu, dodot iespēju iegūt gan pamatzināšanas darbam BIM vidē, gan paaugstināt kompetenci BIM praktiskā pielietošanā projektēšanā un būvdarbu koordinēšanā, gan plānot BIM ieviešanu uzņēmumā. 

Apmācību programmā izstrādāti seši kursu moduļi, kurus iespējams apgūt atsevišķi, un katrā no tiem plānots organizēt vairākas dalībnieku grupas. Viena moduļa apjoms ir astoņas akadēmiskās stundas, ko paredzēts īstenot saskaņā ar mājas lapā https://bdc.rtu.lv apskatāmo kursu grafiku. Pavasara semestra nodarbības no aprīļa beigām līdz jūnijam notiks attālināti, izmantojot tiešsaistes pieslēgšanos RTU mācību resursiem.

Apmācību moduļu saturs veidots plašākam būvniecības speciālistu lokam – gan dažādu būvniecības jomu pārstāvjiem, būvniecības darbu pasūtītājiem un būvniecības kvalitātes uzraudzītājiem, gan speciālistiem bez vai ar minimālām BIM zināšanām, kā arī speciālistiem ar pamatzināšanām un konkrētām BIM prasmēm. Dalībnieki, izvērtējot savas priekšzināšanas un intereses, var pieteikties vairākiem apmācību moduļiem, aizpildot pieteikuma anketas, kas tiks pakāpeniski atvērtas mājas lapā https://bdc.rtu.lv/pieteiksanas-kursiem/

Pēc katra apmācību moduļa beigšanas dalībnieki saņems elektronisku apliecinājumu, kas derīgs visās būvspeciālistu sertifikācijas iestādēs profesionālās pilnveides kredītpunktu iegūšanai.

Plašāka informācija par apmācību saturu pieejama mājas lapā bdc.rtu.lv vai rakstot uz e-pastu .

BIM tehnoloģiju kursi tiek īstenoti SIA «Latvijas standarts» iepirkumā «Projekts «Apmācību programma BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesa ietvaros: izstrāde un apmācību īstenošana» (ID nr. LVS 2021/1).

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

14. aprīlis plkst. 13:40

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi

_