RTU zinātnieki tiek aicināti piedalīties «Starptautiskajā Izgudrojumu izstādē»

28. augusts, 2012

RTU zinātnieki tiek aicināti pieteikt savus izgudrojumus dalībai «Starptautiskajā Izgudrojumu izstādē», kas norisināsies 5.–6. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1.

Lai piedalītos izstādē, nepieciešams:

Izstādē autoriem pēc iespējas uzskatāmi un saprotami jādemonstrē taustāmā veidā savs izgudrojums – tā modelis, paraugs vai makets.

Rīgas Tehniskās universitātes zinātnieku dalību organizēs RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs, nodrošinot izdales materiālu un plakātu izstrādi.

«Starptautiskā Izgudrojumu izstāde» tiek rīkota Latvijas izgudrotāju dienas ietvaros. Izstādes mērķis ir popularizēt izgudrotāju darbību Latvijas sabiedrībā, kā arī veicināt izgudrojumu komercializāciju un ieviešanu tautsaimniecībā. Pasākuma ietvaros ir paredzēts demonstrēt individuālo izgudrotāju, universitāšu, pētniecības institūtu, kā arī uzņēmumu izgudrojumus un dizainparaugus.

Papildu informāciju varat gūt sazinoties ar RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centru pa tālruni: 67089179, 28442736 (Linda Šufriča) vai e-pastu: .

28. augusts, 2012 plkst. 11:30