RTU vadība tiekas ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

27. novembris, 2009

Lai pārrunātu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Rīgas pilsētas pašvaldības sadarbības iespējas un noslēgtu sadarbības līgumu, piektdien, 27. novembrī, RTU vadība tikās ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu.

27.11.2009.  Skatīt galeriju

ushakovs.jpgRTU vadība un Rīgas pilsētas pašvaldības vadītājs pārrunāja iespējamosadarbības modeli un sadarbības virzienus, kā arī RTU attīstībasperspektīvas.

Rīgas domes un RTU sadarbību iecerēts aktivizēt vairākos virzienos:RTU ekspertīžu un inovatīvo tehnoloģiju izmantošana pašvaldībasvajadzībām, studentu iesaistīšana Rīgas pilsētai būtisku jautājumurisināšanā, uzņēmējdarbības veicināšana, izmantojot RTU inovāciju unbiznesa inkubatoru piedāvātās iespējas, Ķīpsalas kā RTU vienotāteritoriālā kompleksa attīstības veicināšana u. c.

RTU Informācijas centrs

27. novembris, 2009 plkst. 9:39