RTU Tālmācības centra direktors saņem Rīgas balvu

24. novembris, 2009

Piektdien, 27. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālmācības centra direktors Atis Kapenieks saņēma Rīgas balvu – balvu Rīgas dome ik gadu piešķir cilvēkiem, kas ar savu darbu ir apliecinājuši uzticību Rīgai un ar paveikto veicinājuši arī Rīgas atpazīstamību pasaulē.

27.11.2009.  Skatīt galeriju

atis_kapenieks.jpg RTU Tālmācības centra direktoram, fizikas zinātņu doktoram Atim Kapeniekam balva ir piešķirta nominācijā par inovatīvu darbību Rīgā: viņš izglītībā ir ieviesis inovatīvas metodes, paverot ceļu e-apmācību, nodrošinot plašu saziņu ar ārvalstu partneriem, tā panākot Rīgas klātesamību un informētību par Eiropas un pasaules attīstību šajā nozarē. Ar tālmācības un moderno tehnoloģiju palīdzību Rīga var veidoties par 21. gadsimta metropoli. Laureāts ir veicinājis inovatīvās darbības atbalsta struktūru veidošanos Rīgā.

Tāpat kā katru gadu, arī šogad Rīgas balvas pretendentus izvērtēja kompetentas žūrijas komisijas gan Latvijas Zinātņu akadēmijā, gan Latvijas Tehnoloģijas centrā, kur katras nominācijas izvērtēšanai tika pieaicināti gan Rīgas domes pārstāvji, gan attiecīgo nozaru eksperti.

Balvas šogad tika piešķirtas četrās nominācijās, un par laureātiem kļuvuši četri rīdzinieki.

Par zinātniskiem pētījumiem Rīgā balvu saņems vēstures doktors un rakstnieks Arturs Heniņš. Par Rīgas tēla veidošanu – tēlnieks Indulis Ranka. Par attīstības veicināšanu – Rīgas uzņēmums «Lido», ko vada uzņēmējs Gunārs Ķirsons.

RTU Informācijas centrs

24. novembris, 2009 plkst. 11:02