RTU studentus aicina apmeklēt ASV profesores vieslekcijas par ēku renovāciju un energoefektivitāti

30. septembris
.
.
Profesore Amy A. Kim (trešā no kreisās) kopā ar studentiem, arī RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentu Alekseju Prozumentu 2018. gadā, kad viņš viesdoktorantūras pētniecības vizītē uzturējās Vašingtonas universitātē.

No 3. līdz 6. oktobrim Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem un pārējiem interesentiem būs iespēja klausīties Vašingtonas Universitātes profesores Amy A. Kim vieslekcijas par ēku renovāciju un energoefektivitātes risinājumu praksi ASV. Pieteikšanās – aizpildot reģistrācijas anketu.

Profesore Amy A. Kim lekcijās stāstīs par ēku renovāciju un energoefektivitātes risinājumu praksi ASV, savu stāstījumu pamatojot ar gadījumizpētes piemēriem. Lekcijas notiks angļu valodā un īpaši domātas Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) un Arhitektūras fakultātes (AF) studentiem, taču aicināti arī citi interesenti. 
Vieslekcijas notiks:

4. oktobrī plkst. 14.30 RTU AF, Ķīpsalas ielā 6, 117. auditorijā notiks lekcija «Building Retrofits for Energy Efficiency»;

5. oktobrī plkst. 14.30 RTU AF, Ķīpsalas ielā 6, 116. auditorijā notiks lekcija «Healthy Buildings: Sustainable and Healthy Building Rating Systems (SHBRS) and case studies in SHBRS implementation». 

Profesores vizīti RTU organizē BIF Siltuma inženierijas un tehnoloģijas katedra ar «Baltic–American Dialogue» programmas atbalstu. 

RTU sadarbība ar profesori Amy A. Kim aizsākās 2017. gada septembrī, kad BIF Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju institūta pētnieks Aleksejs Prozuments «Valle» programmā (Valle Program) devās uz Vašingtonas Universitāti veikt pētniecības darbu par ēku iekštelpu klimata un energoefektivitātes paaugstināšanu. 

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

30. septembris plkst. 15:21

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi