RTU studentu nometne iekļūst Labo darbu projektu sarakstā

6. jūlijs, 2010

Studentu intensīvās nometnes projekts «Step by Step: how to be the best of the best», kurā augustā profesionālās izaugsmes veicināšanai bez maksas piedalīsies 50 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, ieguvusi 3. vietu labdarības projektā «Labiedarbi.lv».

06.07.2010.

Iegūstot 3. vietu, projektam «Step by Step: how to be the best of thebest» piešķirts finansiāls atbalsts Ls 1150 apjomā. Tāpēc 50 atraktīvākajiem RTU studentiem no 13. līdz 15. augustam būs iespēja bez maksas piedalīties profesionālās izaugsmes veicināšanai veltītā nometnē.

Nometnē iekļauta intensīva treniņu programma komandas darba iemaņu, līderības, radošās domāšanas metožu, prezentēšanas prasmes, laika plānošanas un projekta vadīšanas iemaņu attīstībai.

Nometnes laikā dalībnieku komandas veiks uzņēmuma «Linedata Services»analīzi, uzdevumu izpēti un meklēs problēmu risinājumu variantus, piedalīsies grupu diskusijās ar Latvijā atzītiem dažādu nozaru līderiem.Dalību projektā jau apstiprinājis viens no mūzikas kompānijas «Mikrofona ieraksti» vadītājiem Guntars Račs, un aktieris Rihards Lepers.

Nometne norisināsies Saldus novadā, «Juku dzirnavās». To organizē uzņēmums «Linedata Services», RTU Karjeras centrs un starptautiskā studentu organizācija BEST (Board of European Students of Technology).

Projekts «Step by Step: how to be the best of the best» norisināssadarbībā ar: Rīgas Tehnisko universitāti, Z/S «Galiņi», «Juku dzirnavām», «Oracle», «Coca-Cola Hellenic Latvia».

Projektu «Labiedarbi.lv» ar mērķi atbalstīt un veicināt bērnu, jauniešu un pieaugušo personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas organizē «SMScredit.lv» un «Draugiem.lv».

RTU Informācijas centrs

6. jūlijs, 2010 plkst. 9:49