RTU students uzvar LEAF rīkotajā zinātnisko darbu konkursā

9. novembris, 2009

Latvijas Ekonomikas attīstības foruma (LEAF) rīkotajā studentu zinātnisko darbu konkursā par labāko atzīts Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenta Ivara Apsīša maģistra darbs «Latvijas elektroenerģijas tirgus attīstība un perspektīvas no 2000.–2030.gadam».

09.11.2009.

I. Apsītis ir RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes maģistrs un Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistrants.

Otro vietu konkursā ieguvis Latvijas Universitātes studentes Rutas Rudzītes maģistra darbs «Intelektuālā kapitāla mērīšanas sistēma valsts SIA «Latvijas Vēstnesis»», bet trešo vietu – Biznesa augstskolas «Turība» studente Daiga Ragauska ar maģistra darbu «Saules kolektoru kā alternatīvo enerģijas avotu izmantošanas iespējas zaļā sertifikāta lauku tūrisma mītnēs». Veicināšanas balva piešķirta Rīgas Ekonomikas augstskolas studentiem Vitālijam Jasčišenim un Jurim Rumbam par bakalaura darbu «Public procurement and political connections: The case of Latvia».

Visi LEAF balvu ieguvēji tika apbalvoti ar Atzinības rakstiem un naudas balvām, tāpat kā balvas laureātu zinātnisko darbu vadītāji Juris Saulītis, Džineta Dimante, Ilmārs Vīksne un Vjačeslavs Dombrovskis.

Jau ziņots, ka šogad konkursam bija pieteikti 43 darbi no 11 Latvijas augstskolām, kas ir konkursa vēsturē lielākais konkursa dalībnieku skaits.

LEAF balva, ko pasniedz izciliem, reizēm provokatīviem un galvenokārt inovatīviem zinātnisko darbu autoriem un darbu vadītājiem, radīta ar mērķi veicināt ekonomiskās domas attīstību un dot iespēju jaunajiem, topošajiem speciālistiem paust savu skatījumu par Latvijas tautsaimniecībai aktuālām tēmām.

RTU Informācijas centrs

9. novembris, 2009 plkst. 10:58