RTU studenti rīko tehniskāko «ķēdes reakciju» Latvijā

7. jūlijs, 2011

12. jūlijā, pirmajā topošo studentu uzņemšanas dienā, apliecinot savu lojalitāti universitātei un spēju radoši interpretēt studijās apgūto, RTU studenti rīkoja lielāko, garāko un tehniskāko «ķēdes reakciju» Latvijā, kurā bija iesaistīti visu RTU fakultāšu studenti.

Skatīt galeriju

{denvideo http://www.youtube.com/watch?v=y2yyVkGFk9w}

Vērot aptuveni divu minūšu garo «Ķēdes reakciju» bija aicināts ikviens interesents Pasākums simbolizēja RTU dažādo tehnisko fakultāšu spēju sadarboties un radīt unikālu un neaizmirstamu kopdarbu.

rtu_kedes_reakcija_0028.jpg«Ķēdes reakcija» bija studentu iniciatīva, un tajā iesaistījas visu astoņu RTU fakultāšu studenti, katru ķēdes posmu veidojot atbilstoši savas fakultātes studiju programmu specifikai.

Pasākumam studenti gatavojās vairāk nekā mēnesi, vispirms izplānojot un shematiski uzzīmējot sava ķēdes posma tehnisko izpildījumu, pēc tam izvērtējot iespējas tos sasaistīt kopā vienotā ķēdes reakcijā.

RTU studentu «Ķēdes reakcija» medijos:

SSAD

7. jūlijs, 2011 plkst. 15:34