RTU studenti Rīgas domē prezentē prakses laikā paveikto

12. maijs, 2009

13. maijā Rīgas domes sēžu zālē RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedras bakalaura profesionālo studiju programmas «Nekustamā īpašuma pārvaldība» 3. un 4. kursa studenti aizstāvēja prakses laikā apgūto profesionālo pieredzi, aplūkojot dažādus ar komunālo saimniecību saistītus jautājumus. Pēc prakses atskaišu aizstāvēšanas par šiem jautājumiem notika diskusija.

13.05.2009.  Skatīt galeriju

buni_prakse_rd.jpg
RTU Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanaskatedras studenti praksi veica SIA «Kurzemes namu apsaimniekotājs», kurapsekoja māju tehnisko stāvokli, veica dzīvokļos uzstādīto ūdensskaitītāju rādījumu pārbaudi, nolasīja māju kopējos ūdens skaitītājurādījumus, apkopoja tos un ievadīja datu bāzē, piedalījās sētniekusapulcēs, dzīvokļu īpašnieku kopsapulcēs, apmeklēja dažādas ar namuapsaimniekošanu saistītas institūcijas u. tml.

Prakses prezentācijās piedalījās ne vien RTU Inženierekonomikas unvadības fakultātes mācībspēki un studenti, bet arī Rīgas domesamatpersonas, SIA «Kurzemes namu apsaimniekotājs» valdes pārstāvji unciti interesenti.

RTU Informācijas centrs

12. maijs, 2009 plkst. 17:25