RTU studenti pirmie pasaulē mācīsies no ASV izdotas grāmatas

24. maijs, 2011

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistra studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» studenti pirmie pasaulē studiju priekšmeta «Vadības informācijas sistēmas» apgūšanai izmantos nupat ASV izdoto grāmatu «Information Systems Today», kuru RTU uzdāvināja viena no pasaules vadošajām mācību literatūras izdevniecībām «Pearson Education».

Skatīt galeriju

valacich_videotilts_0006.jpg Grāmatas «Information Systems Today» autori ir Vašingtonas Universitātes profesors Džo Valasičs (Joe Valacich) un Honkongas Universitātes profesors Kristofs Šneiders (Christoph Schneider).

Viens no grāmatas autoriem – profesors Dž. Valasičs – RTU studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» studentiem jau trešo gadu vadastudiju priekšmetu «Vadības informācijas sistēmas», un grāmatu dāvinājums noorganizēts pēc profesora iniciatīvas ar nolūku sniegt RTU studentiem iespēju smelties zināšanas no visjaunākās mācību literatūras.

Svinīgā grāmatu dāvinājuma pasniegšana notika 24. maijā – pirmajā studiju priekšmeta «Vadības informācijas sistēmas» lekcijā. Tajā ar videotilta palīdzību virtuāli satikās Džo Valasičs, kurš atrodas ASV, RTU studenti, rektors Leonīds Ribickis, Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāns Remigijs Počs un Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko programmu nodaļas direktors Modris Ozoliņš.

Ne vien grāmatu dāvinājuma svinīgo pasniegšanas ceremoniju, bet arī pirmās trīs kursa «Vadības informācijas sistēmas» lekcijas Dž. Valasičs vadīs interaktīvā videokonferences režīmā. Lai pabeigtu kursu mācīt klātienē, plānots, ka profesors jūnija vidū ieradīsies Rīgā.

Kā atzīst M. Ozoliņš, organizēt programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» lekcijas interaktīvā videokonferences režīmā ir ierasta prakse: «Profesors atrodas Vašingtonā; daļa studentu – Rīgā, viens students – Liepājā, vēl viens – komandējumā Francijā, un visi var piedalīties lekcijā. Tas ir labs piemērs moderno tehnoloģiju izmantošanai reālajā dzīvē. Tas ir ērti, sniedz mums iespēju studiju procesa nodrošināšanai piesaistīt augstākās kvalitātes mācībspēkus, vienlaikus ietaupot gan finanšu resursus, gan laiku.»

RTU Informācijas centrs

24. maijs, 2011 plkst. 19:17