RTU studenti piedalās Likteņdārza koku stādīšanā

21. oktobris, 2010

Aizvadītajā nedēļā akcijas «Iestādi savu koku» laikā arī trīs Vītolu fonda stipendiāti, RTU studenti – Katerīna Marduševiča, Marta Vilka un Dainis Grodzs – Likteņdārzā iestādījuši priedi ar veltījumu «Par gaišiem prātiem», ziņo laikraksts «Diena» (20.10.2010.).

21.10.2010.

Koku stādīšanu organizēja laikraksta «Diena» un AS «SEB Banka» pārstāvji – viņi kopā ar Vītolu fonda stipendiātiem, kas saņem AS «SEB Banka» stipendijas, Likteņdārzā iestādīja kociņus – trīs priedītes.

Laikraksta «Diena» pārstāvji Anna Muhka, Sarmīte Māliņa un Kristaps Kalns iestādīja kociņu ar veltījumu «Par brīvu presi!», AS «SEB Bankas» prezidents Ainārs Ozols un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Agnese Strazda iestādīja savu kociņu, un  Vītolu fonda stipendiāti iestādīja kociņu ar veltījumu «Par gaišiem prātiem».

Akcijas līdzorganizators ir AS «Latvijas valsts meži», kas jau kopš projekta pirmsākumiem gan ar darbu un padomu, gan koku stādiem, gan arī finansiāli atbalsta Likteņdārza tapšanu.

Papildinformācija un fotogrāfijas.

Kā ziņots, 2009. gada nogalē RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes studenti uzvarēja ideju skiču konkursā un ieguva iespēju Likteņdārza teritorijā īstenot savu ideju par skatu terases būvēšanu. Kā ziņo «Kokneses fonda» valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa, šobrīd studenti kopā ar SIA «Jaunromāns un Ābele» ir izstrādājuši terases tehnisko projektu un tiek vākti līdzekļi terases būvniecībai. Projekts tiks īstenots 2011. gadā.

RTU Informācijas centrs

21. oktobris, 2010 plkst. 13:14