RTU studenti 27. reizi pēc kārtas uzvar Latvijas XXVII Universiādes sacensībās svarbumbu celšanā

16. marts, 2017
RTU svarbumbisti izcīna kārtējo uzvaru Latvijas XXVII universiādes sacensībās svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā. Foto – Sintija Pastare

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) svarbumbisti sestdien, 11. martā, ar 30 punktu pārsvaru izcīnīja kārtējo uzvaru RTU Sporta centrā notikušajās Latvijas XXVII universiādes sacensībās svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā. Sacensībās kopumā piedalījās 44 studenti no astoņām Latvijas augstskolām, un šī jau ir 27. reize pēc kārtas, kad tieši RTU svarbumbisti triumfē Universiādē.

RTU komandu pārstāvēja 18 svarbumbisti, kuri rezultātā komandai izcīnīja 90 punktus, aiz sevis ar 60 punktiem atstājot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un ar 35 punktiem Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) sportistus.

Individuālajā vērtējumā čempionu titulus izcīnīja:

RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 2. kursa students Mārtiņš Mihaeļjans svara kategorijā līdz 63 kg;
RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) maģistrantūras 1. kursa students Andrejs Makuha svara kategorijā līdz 68 kg;
RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF) maģistrantūras 1. kursa students Roberts Koops svara kategorijā līdz 78 kg;
RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) 1. kursa students Rinalds Puriņš svara kategorijā līdz 85 kg;
RTU BIF 5. kursa students Ingus Leja svara kategorijā virs 105 kg.

Otrās vietas individuālajā vērtējumā izcīnīja RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 2. kursa students Elvis Koniševs, RTU MTAF 4. kursa students Artūrs Aleksandrāvičus, RTU ETF 1. kursa students Elvis Haritonovs, RTU EEF maģistrantūras 1. kursa students Raitis Gideks un RTU BIF 4. kursa students Igors Trofimovs.

Trešās vietas individuālajā vērtējumā izcīnīja RTU BIF 1. kursa students Iļja Arčakovs, RTU MTAF 1. kursa students Igors Ivanovs un RTU DITF 1. kursa students Edgars Tjarve.

Šoreiz bez godalgām palika RTU IEVF 1. kursa students Artis Znots-Znotiņš, ETF 1. kursa students Dmitrijs Koršunovs, ETF 1. kursa students Guntis Bērziņš, EEF 1. kursa students Ņikita Kopaeišvili un EEF 1. kursa students Viktors Čiževskis.

Latvijas XXVII Universiādes sacensībās svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā piedalījās RTU, LSPA, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, NAA, Daugavpils universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža un Rīgas Tehniskā koledža.

Latvijas XXVII Universiādes sacensību rezultāti svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā

Foto no pasākuma var apskatīt RTU svarbumbu celšanas izlases Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

16. marts, 2017 plkst. 12:28